Vánoční dárky jazykové CD a DVD

e-francouzština.cz - jazykové školy, kurzy, překladatelé, inzerce a diskuze

O webu e-francouzstina.cz

Web e-francouzstina.cz nabízí kompletní informace pro zájemce o studium francouzštiny a překlady z/do francouzštiny. Jazykovým školám a překladatelům poskytuje prostor k bezplatné i komerční propagaci. Příspěvky pokrývají témata studia francouzštiny v ČR a zahraničí, zkoušky z francouzského jazyka a online zdroje výukových materiálů.

Součástí webu je katalog jazykových škol nabízejících výuku francouzského jazyka a kurzů francouzského jazyka v celé ČR. Zájemci o překlady do a ze francouzského jazyka mohou vyhledávat v databázi překladatelů a překladatelských firem. Jazykové školy i překladatelé lze vyhledávat podle kraje a okresu působení.

Inzertní servis s poptávkami a nabídkami práce, studijních materiálů, doučování francouzštiny a překladů je k dispozici všem uživatelům webu zcela zdarma.

Příznivci francouzštiny si mohou vyměňovat zkušenosti, doporučení a rady v rubrice Diskuse.

Inzerce
Vystudovala jsem FF UP v Olomouci a 15 let působím jako soudní překladatelka v okrese F-M, Ostrava, nabízím překlady z a do francouzštiny se soudním ověřením:svatby, rodné listy, soudy, policie.
Máte zájem ovládat plynule základy komunikativní francouzštiny? Společně to dokážeme! Studoval jsem rok ve Francii, půl roku v Montréalu a vlastním kurz DELF/DALF B2. Moje hodiny jsou koncipovány především s ...
Dobrý den. Jsem lektorka s mnohaletými zkušenostmi s výukou a nabízím hodiny francouzštiny v centru Prahy, hned u metra.
nabizim doucovani francoustiny rychle a efektivne.Mam bohatou praxi s doucovanim, francoustinu jsem doucovala 8 let, mam zkusenosti s prekladama a tlumocenim.
Je cherche un grand-pére de France un peu prét 70 ans.qui est seul Je voudrais étre en corespondence avec lui. Je habite á Ostrava en République Tchéque. Janie
optimalizace PageRank.cz