Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Profesní sdružení učitelů francouzštiny

Vyučující francouzského jazyka na kterémkoliv stupni a typu školy a další odborníky sdružuje Sdružení učitelů francouzštiny.

Sdružení učitelů francouzštiny sdružuje vyučující francouzštiny všech typů a stupňů vzdělávacích a kulturních institucí v České republice. Sdružení si klade za cíl rozvíjet vzájemnou spolupráci a výměnu zkušeností mezi svými členy. Podílí se na dalším profesním rozvoji svých členů a pedagogickém výzkumu pro podporu výuky francouzštiny. Sdružení organizuje řadu vzdělávacích akcí, vydává informační bulletin a pořádá studentské olympiády ve francouzském jazyce.  

Kontakty na asociaci:
Sdružení učitelů francouzštiny o. s.
Štěpánská 35
110 00 Praha 1
tel. 221 900 106
e-mail: suf@email.cz
URL: http://www.suf.cz

Zdroj: http://www.suf.cz


 

Kategorie: Studium v ČR
18.5.2010 15:43:50
Inzerce
Nabízím výuku nebo konverzační hodiny francouzštiny prostřednictvím mé italské přítelkyně, která francouzštinu výborně ovládá. Nejlépe v Ostravě, Frýdku-Místku a okolí. V případě zájmu mě prosím kontaktujte. Děkuji.
Překladatelka a tlumočnice nabízí individuální i skupinovou výuku francouzštiny v Praze pro všechny úrovně pokročilosti. Cena dohodou.
Překladatelka a učitelka francouzštiny nabízí soukromé lekce francouzštiny. Individuální kurz nebo výuka ve dvojici s dalším studentem. Úroveň od začátečníků až po pokročilé (B2). Informace o volných místech ve dvojici na www.francouzstina-soukrome.eu Překlady ...
Nabízím soukromé hodiny francouzštiny pro všechny úrovně. 10 let jsem žila a pracovala ve Francii, výukou se již delší dobu zabývám.
Ráda bych si dopisovala s kamarádem nebo kamarádkou francouzsky. Jmenuji se Jindra je mi 53 let tímto bychom si procvičili francouzštinu.
optimalizace PageRank.cz