Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Francouzština online

Pro studující francouzského jazyka, kteří dávají přednost studiu francouzštiny online na internetu, jsme vyhledali několik zdrojů k online studiu francouzštiny.

Francouzština na internetu zdarma

Unikátní kurz francouzštiny online zdarma připravil server Seznam.cz ve spolupráci s vydavatelstvím Langmaster na stránce http://vyuka.lide.cz/kurz-francouzstiny-zdarma.aspx. Kurz francouzštiny je určen pro všechny úrovně pokročilosti, proto studium můžete zahájit podle úrovně znalostí francouzského jazyka. Výukový program francouzštiny online pokrývá 210 hodin výuky. Obsahuje stovky interaktivních cvičení a testů včetně zvukových nahrávek rodilých mluvčích.

Web na podporu online výuky francouzštiny http://www.laits.utexas.edu/fi/index.html nabízí interaktivní cvičení, testy, gramatické výklady, slovíčka a nahrávky rodilých mluvčí.

Kompletně zpracovaný web ke studiu francouzštiny online www.bonjourdefrance.com obsahuje výklad gramatických jevů, bohatou slovní zásobu a poslechová cvičení.


 

 

23.4.2010 8:54:42
Inzerce
Přijímací zkoušky na střední školy se přiblížily. Zvyšte svou šanci na přijetí a připravujte se s námi. Ve Škole Populo naleznete tým prověřených lektorů, kteří vám pomohou s matematikou, češtinou, ...
nabízím soukromé hodiny francouzského jazyka pro začátečníky za přijatelnou cenu, v případě bližších informací mě kontaktujt mailem
Výuka jazyka už nemusí trvat roky, jako při neefektivní skupinové školní výuce. S individuálním přístupem můžete po měsíci výuky odcházet s pevnými základy, díky nimž Vám nebude dělat problém se ...
Sháním CD s francouzsky namluvenou knihou Malý princ.
Jsem učitelka SŠ s několikaletou praxí. Vyučuji cizí jazyky, mimo jiné i francouzštinu. V případě zájmu naučím/doučím také španělštinu, italštinu, angličtinu, češtinu pro cizince. Výuka na míru dle potřeb studenta.
optimalizace PageRank.cz