Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Studijní materiály

Francouzština poslechy na mp3

Studujete francouzštinu a nemáte dostatek času k pravidelnému procvičování? Líbilo by se Vám poslouchat lekce při jízdě autem, vlakem, při sportu nebo při domácích pracech? Audiocvičebnice Francouzština poslechy nejen na cesty je vhodná pro začátečníky až pokročilé. Obsahuje zvukové nahrávky rodilých mluvčích, které si můžete kdykoliv a kdekoliv přehrávat na CD nebo mp3. Jednotlivá cvičení a dialogy si můžete také vytisknout. Pravidelným poslechem e-kurzu francouzštiny si zlepšíte porozumění slyšenému slovu, obohatíte svou slovní zásobu a zdokonalíte výslovnost.

Kategorie: Studijní materiály

Základy francouzské gramatiky ke stažení

Ústav jazyků FSI VUT v Brně publikoval na svých stránkách podpůrné materiály ke studiu francouzštiny. Základní přehled může posloužit všem začátečníkům ke studiu francouzského jazyka. Jednotlivé studijní opory si můžete stáhnout v dokumentech pdf: členy (člen určitý, člen neurčitý, člen dělivý, užití členů s vlastními jmény, užití členů s geografickými názvy, užití členů s časovými údaji, vynechání členu), podstatná jména (mužský rod; ženský rod; množné číslo), přídavná jména (ženský rod; nepravidelné tvary; množné číslo; postavení přídavných jmen ve větě), zájmena (osobní zájmena, přivlastňovací zájmena nesamostatná, ukazovací zájmena nesamostatná; tázací zájmena nesamostatná; neurčité osobní zájmeno "on"), slovesa (nepravidelná slovesa être, avoir, aller; přítomný čas; minulý čas složený;blízká budoucnost).

Kategorie: Studijní materiály

Francouzská rádia online

Studujete francouzský jazyk? Pravidelný poslech rodilých mluvčích výborně napomáhá ke zdokonalení porozumění mluvenému slovu a osvojení správné francouzské výslovnosti. Na adrese http://multilingualbooks.com/online-radio-french.html naleznete přehled všech francouzských rádií. Seznam obsahuje odkazy na domovské stránky a sídlo jednotlivých stanic, rozdělení rádií podle typu žánru a přímé odkazy na online vysílání.

 

Kategorie: Studijní materiály

Francouzské noviny online

Užitečný rozcestník odkazů na online stránky francouzsky psaných novin http://www.multilingualbooks.com/online-newspapers-french.html ocení nejen studenti francouzského jazyka, ale také vyučující francouzštiny na středních a vysokých školách. Rozcestník zahrnuje také weby francouzsky psaných novin a zpravodajských magazínů ve Francii, Švýcarsku, Belgii, Kanadě a ve francouzsky mluvících afrických zemích.

Kategorie: Studijní materiály

Francouzský jazyk online

Kvalitní online zdroje výukových materiálů na stránce http://www.ecml.at/html/flesite/site/0introgener.htm jsou výbornou pomůckou pro vyučující a studující francouzského jazyka. Portál obsahuje rozcestníky na vzdělávací weby včetně stručných anotací. Zdroje lze rozdělit na tři hlavní kategorie: rozcestník stránek francouzských médií, knihoven a muzeí, stránky pro výuku francouzštiny online (gramatika, testy a cvičení, francouzština pro děti, zábavná výuka formou her, online diktáty, slovní zásoba), moderní výukové nástroje pro interaktivní studium francouzštiny (interaktivní pracovní listy, multimediální výukové materiály, výukové moduly).

 

Kategorie: Studijní materiály

Francouzština pro začátečníky

Expresní kurz francouzského jazyka pro začátečníky, kteří si v krátkém čase chtějí osvojit základy francouzštiny. Náplní výukového programu jsou výklady gramatických jevů v českém jazyce, slovní zásoba, interaktivní cvičení a testy, francouzsko-český glosář, zvukové nahrávky rodilých mluvčích apod. Pro aktivní francouzskou komunikaci v přirozeném prostředí je v programu připravena slovní zásoba pro různé životní situace (pozdravy, představování, konverzace v restauraci, cestování, apod.).

Kategorie: Studijní materiály
Zobrazuji: 1 - 9 z 9 záznamů
1
Inzerce
Jmenuji se Jitka, hledám ženu z Francie asi 50 let k dopisování si
Rodilý mluvčí doučí francouzštinu nebo zařídí překlady z a do francouzštiny. Jsem ochoten doučovat i přes Skype - mám s tím dobré zkušenosti. Cena 250Kč/hod
Hledáme lektora francouzštiny pro výuku zaměstnanců začátečníků - Verne zóna Klášterec nad Ohří. Pouze lektoři se živnostenským listem. Podrobnosti po domluvě na mailu.
Nabízím výuku francouzského jazyka dětem, studentům i dospělým. Mám mnohaleté pedagogické zkušenosti, individuální hodiny "šiji na míru" každému studentovi dle jeho jazykové úrovně a potřeb. Pomohu při přípravě na maturitu, ...
Nabízím doučování, lekce francouzštiny. Jsem učitelka fj na gymnáziu na mateřské.Materiály dodám, jsem certifikovaný hodnotitel maturitní zkoušky.Konverzace, gramatika, písemný projev...určitě se dohodneme:) Cena dohodou, výuka dětí není problém.
optimalizace PageRank.cz